Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Przekrój przez style uwodzenia

Kiedy mężczyzna po raz pierwszy trafia na tematykę uwodzenia może poczuć się naprawdę zmieszany i zagubiony. Często docierają do niego sprzeczne informacje, z których każda znajduje potwierdzenie w materiałach opublikowanych przez jednego z guru. Taki stan rzeczy może prowadzić do zniechęcania, ale także do mieszania przeróżnych styli i technik.

Uwodzenie - pierwsze kroki

Od dawna masz na oku dziewczynę, którą chciałbyś bliżej poznać, z którą chciałbyś miło spędzać czas, i która wydaje ci się najładniejsza spośród wszystkich dziewczyn jakie znasz, nie wiesz tylko, jak do tego doprowadzić. Uwodzenie to sztuka, którą ma się we krwi, lub której można się nauczyć, tak więc każdy facet może poderwać dziewczynę, również Ty. Jeśli jednak chcesz być pewien swoich możliwości, to możesz zastosować kilka bardzo przydatnych wskazówek.

Mężczyzna pożądany przez kobiety

Gdy chcesz zdobyć dziewczynę zawsze zadajesz sobie pytanie: czy jesteś dla niej dość interesujący i atrakcyjny? Czy zwróci na Ciebie uwagę? Pytania te towarzyszą Ci tak długo, aż nie przekonasz się osobiście jaka jest na nie odpowiedź. Możesz jednak sprawić, aby była ona twierdząca i mało tego, możesz o tym wiedzieć jeszcze zanim będziesz uwodził swoją wybrankę bezpośrednio.

Jak, gdzie i kogo, czyli skuteczne uwodzenie w pigułce

Uwodzenie to sztuka, którą praktykujemy od wieków. Cel tej sztuki od zawsze pozostaje taki sam, zmieniają się jedynie metody jego osiągania. Dla Ciebie, faceta, który chce dobrze i skutecznie uwodzić kobiety, zapewne najważniejsza jest odpowiedź na trzy podstawowe pytania.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com