Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Mężczyzna pożądany przez kobiety

Gdy chcesz zdobyć dziewczynę zawsze zadajesz sobie pytanie: czy jesteś dla niej dość interesujący i atrakcyjny? Czy zwróci na Ciebie uwagę? Pytania te towarzyszą Ci tak długo, aż nie przekonasz się osobiście jaka jest na nie odpowiedź. Możesz jednak sprawić, aby była ona twierdząca i mało tego, możesz o tym wiedzieć jeszcze zanim będziesz uwodził swoją wybrankę bezpośrednio. Wystarczy, że skorzystasz z rad obejmujących przygotowanie do uwodzenia kobiet.

Dbaj o siebie

Na pewno zauważyłeś ile czasu wkładają kobiety w kreowanie swojego wizerunku. Każdego dnia potrzebują od pół godziny do nawet kilku godzin na przygotowanie się, tzn. na zrobienie makijażu, fryzury i dobranie stroju. Chcą być piękne, pociągające i wywoływać dwa rodzaje uczuć: pożądanie i zazdrość. To, że kobiety tak dbają o siebie nie oznacza, że Ty jako facet nie musisz nic robić, że nie musisz podobnie troszczyć się o siebie. Przecież też chcesz być atrakcyjny, też chcesz, aby kobiety zwracały na Ciebie uwagę. Dlatego właśnie zawsze dbaj o siebie.

Dbanie o siebie tak naprawdę dla każdego faceta wygląda inaczej. Jedni stawiają na siłownię, inni na solarium, jeszcze inni pozostają tradycyjnie tylko przy fryzjerze itp. To co Ty wybierzesz zależy wyłącznie od Ciebie, najważniejsze jest to, abyś dobrze czuł się we własnej skórze i był zadowolony z własnego image'u. Uwodzenie jest mową ciała i wyglądu, ale najbardziej jako sztuka ceni sobie naturalność, natomiast dla Ciebie naturalnością jest to z czego jesteś zadowolony, co dodaje Ci pewności siebie i poczucia własnej wartości. Nie zmuszaj się zatem do czegoś co jest modne, gdy tego nie czujesz. Nie stawiaj na to do czego namawiają Cię znajomi, jeśli nie jesteś przekonany do ich racji. Szybciej uwiedziesz kobietę, gdy dokonasz wyboru według własnych gustów i potrzeb.

Dbanie o siebie obejmuje jednak pewną tematykę, która dotyczy wszystkich mężczyzn z uwagi na jej ważność dla kobiet. Chodzi tutaj o czystość, schludność i higienę osobistą. Jeśli chcesz być atrakcyjny musisz ze szczególną pieczołowitością zadbać o tę sferę Twojego życia.

Znajdź swoją pasję

Bycie atrakcyjnym dla kobiet obejmuje nie tylko wygląd zewnętrzny i zachowanie, ale również Twoje pasje, hobby i talenty. Nawet jeśli wydaje Ci się, że takowych nie posiadasz to zastanów się co tak naprawdę lubisz robić. Te rzeczy, które preferujesz, cenisz, robisz z przyjemnością są Twoim atutem. Mężczyzna, który ma jakiegoś swojego "konika" często w kobiecie wzbudza zachwyt i podziw. Dlatego właśnie jest to bardzo cenny dodatek, gdy uwodzisz kobietę.

Twoją pasją możesz imponować, chwalić się i wzbudzać zainteresowanie. Dzięki temu uwodząc kobietę możesz również szybko znaleźć temat do rozmowy. Pamiętaj jednak i przestrzegaj jednej zasady – chwal się, ale nie przechwalaj. Kobiety nie lubią zbyt aroganckich mężczyzn, dlatego twoje hobby przedstawiaj jako coś ciekawego, ale nie wybitnego czy nieporównywalnego.

Twoje zajęcia pozazawodowe podczas uwodzenia możesz owiać również aurą tajemniczości i w ten sposób prowokować kobietę, aby zechciała Cię bliżej poznać. Taka zabawa w poznawanie siebie nawzajem może bardzo korzystnie wpłynąć na Wasze późniejsze relacje.

Bądź sobą

Na pewno często słyszysz, że podrywając dziewczynę najlepiej być po prostu sobą. To stwierdzenie ma zarówno trochę racji, jak i jest nieco sfałszowane. Wszystko zależy od tego jaki jest Twój cel uwodzenia i od tego, jak bardzo Ci na danej dziewczynie zależy. Dla Ciebie pozostawanie sobą powinno oznaczać preferowanie dalej takiego samego stylu bycia, zachowania, życia itp., przy jednoczesnym ciągłym rozwoju owych cech.

Rozwój swojej osobowości, charakteru czy wyglądu traktuj po prostu tak samo, jak rozwój kariery zawodowej. I tu, i tu musisz się rozwijać, aby mieć większe szanse na awans, sukces czy społeczną akceptację. Jednym słowem, wizyty u fryzjera nie traktuj jako ingerencji w Twoje "ja", ponieważ fryzura może być zgodna z preferowanym przez Ciebie stylem, a ponad to może zapewnić Ci atrakcyjny, schludny wygląd, który będzie Twoim atutem w czasie uwodzenia.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com