Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Jak pokonać nieśmiałość - okładkaTajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Jak pokonać strach przed podejściem?

Ile to razy zdarzyło Ci się widzieć niesamowicie piękną kobietę i gdy tylko miałeś otworzyć usta w Twojej głowie zaczęły pojawiać się różnego rodzaju wymówki? Nie musisz odpowiadać, większość mężczyzn, którzy mają problemy z kobietami na ogół w ogóle do nich nie podchodzi – po prostu się boją.

Rozpoczynanie i kończenie rozmów

W relacjach międzyludzkich, w tym z dziewczynami, każda rozmowa powinna mieć odpowiedni początek (zwłaszcza, gdy jest to pierwsza rozmowa) oraz właściwy koniec rozmowy. Jest to istotne, a osoby nieśmiałe często psują wrażenie złym początkiem rozmowy lub niezręcznym zakończeniem.

Ćwiczenie rozmawiania

Osoby nieśmiałe mają często problemy z rozmowami z kimkolwiek. Ciężko nawiązać więź z dziewczyną, jeśli się nie odzywasz i wstydzisz coś mówić. Dlatego warto ćwiczyć rozmawianie, gdy nadarzy się ku temu okazja. Trening czyni mistrza i możesz zostać wręcz gadułą :)

Umiejętność słuchania

Osoby nieśmiałe często czują wewnętrzną presję, która każe im coś mówić w towarzystwie. Jest to spowodowane tym, że boją się, iż będą niezauważani bądź ignorowani, gdy nie będą się długo odzywać.

Jestem nieśmiały... co robić?

Jeśli należysz do nieśmiałych facetów, to wcale nie oznacza, że musisz się izolować od ludzi, spędzać samotne godziny w domu i nie mieć dziewczyny. Nawet najbardziej skrępowana osoba może spełniać swoje marzenia i osiągać szczyty. Trzeba się tylko tego nauczyć.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com