Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Przekrój przez style uwodzenia

Kiedy mężczyzna po raz pierwszy trafia na tematykę uwodzenia może poczuć się naprawdę zmieszany i zagubiony. Często docierają do niego sprzeczne informacje, z których każda znajduje potwierdzenie w materiałach opublikowanych przez jednego z guru. Taki stan rzeczy może prowadzić do zniechęcania, ale także do mieszania przeróżnych styli i technik. Z jednej strony takie działanie wydaje się dobre, bierzemy to co najlepsze i najbardziej pasujące do nas. Druga strona medalu jest znacznie mniej kolorowa, niedoświadczony mężczyzna nie będzie wiedział od czego zacząć i na jakiej podstawie selekcjonować informacje. Aby uniknąć trudności związanych z wyborem warto zapoznać się z poniższym przekrojem przez systemy znanych artystów uwodzenia.

Mystery

Postać, której nie trzeba przedstawiać, to właśnie on jest bohaterem powieści "Gra". Jego metody jako pierwsze dotarły do szerokiego grona odbiorców co zapewniło mu sławę i rozgłos. Czym zatem charakteryzuje się legendarna Mystery Method? Przede wszystkim jest to tak zwana metoda niebezpośrednia – znaczy to dokładnie tyle, że rozmowę z kobietą zaczynam w neutralny sposób. Wyróżniamy w niej kilka faz takich jak:

  1. otwarcie,
  2. atrakcyjność,
  3. raport,
  4. domknięcie.

Z kolei w każdej fazie powinniśmy stosować przygotowane rutyny mające na celu poprowadzić nas płynnie przez całą interakcję. Proces uwodzenia został tu rozłożony na części pierwsze i sprowadzony niemal do poradnika z serii krok po kroku. Sekretem metody jest olbrzymi zbiór gotowców, które nawet niedoświadczonemu mężczyźnie pozwalają stać się intrygującą postacią. Na szczególne wyróżnienie zasługują negi – zabawne komentarze, mające wywołać uśmiech u kobiety jednocześnie pokazując naszą pewność siebie.

NLS

Metoda budząca najwięcej kontrowersji dotyczących jej skuteczności. Wynika to z faktu, iż jej trzonem są tak zwane patterny, czyli gotowe monologi mające wprowadzić kobietę w określony stan, podobny do transu znanego z hipnozy. Ponadto wykorzystuje się w niej cały arsenał technik lingwistycznych znanych z NLP. Istotnym elementem, mającym na celu zapewnienie sukcesu są kotwice – gesty bądź słowa, która zostają trwale połączone z jakimś pozytywnym uczuciem. Następnie stosując ową kotwicę można wywołać w osobie skojarzone w ten sposób odczucia. Wiele osób uważa, że jest to subtelna ale wyrachowana manipulacja, która nie ma zupełnie nic wspólnego z uwodzeniem. Na pytanie o moralność tej metody każdy musi sobie odpowiedzieć samodzielnie, natomiast warto się z nią zapoznać głównie w celach dydaktycznych. Długie wzorce wypowiedzi pokazują, jak można mówić o swoich emocjach, pragnieniach i potrzebach w dość niezwykły sposób.

DavidX

Zdecydowanie najbardziej bezpośredni człowiek w świecie uwodzenia. Jego filozofia sprowadza się do niemal całkowitej szczerości i braku jakichkolwiek gotowych tekstów. Jesteś mężczyzną i musisz działać w zdecydowany i jednoznaczny sposób. Można odnieść wrażenie, że strategia jakiej uczy DavidX jest zbyt ogólna żeby mogła komuś pomóc – jednak wbrew pozorom cieszy się ona dużym uznaniem wśród członków społeczności. Pokazuje bowiem jak w sposób czarujący i pełen wdzięku można być mężczyzną w starym stylu, który może powiedzieć kobiecie o wszystkich swoich fantazjach na jej temat nie wywołując u niej odrazy. Należy podkreślić, że pomimo ostrych słów znajduje się tu mnóstwo cennych porad dotyczących szacunku, zaufania i szczerości.

Juggler

Mówiąc najprościej jest to metoda polegająca na rozbawieniu kobiety a następnie płynnym przejściu do nieco bardziej intymnej relacji. Juggler uważa, że jeśli uda nam się wprowadzić kobietę w dobry nastrój to zyskamy nie tylko jej zaufanie ale również pokażemy, że mamy w sobie coś specyficznego, w końcu udało nam się na nią pozytywnie wpłynąć.

Badboy

Jak sama nazwa wskazuje metoda ta opiera się na bezpośrednim podejściu i szybkiej eskalacji kontaktu. Mężczyzna powinien jasno wyrażać swoje myśli i nie zwracać uwagi na to, co ktoś o nim pomyśli. Ponadto Badboy opisuje uwodzenie w znacznie szerszej perspektywie – zaleca bowiem rozbudowanie i uatrakcyjnienie swojego stylu życia. W ten sposób kobiety mają być nami zainteresowane, gdyż wyróżniamy się spośród całego tłumu przeciętnych facetów.

Jak widać metod uwodzenia jest sporo a to tylko kilka z nich. Wybranie właściwiej nie jest rzeczą trywialną. Trzeba wziąć pod uwagę osobiste predyspozycje, znać swoje mocne strony i nie bać się ich wykorzystać. Warto również eksperymentować i sprawdzać jakie efekty przynosi podążanie za wskazówkami konkretnego trenera. Wraz z upływem czasu pewne zachowania stają się nawykiem i strategie odchodzą na boczny tor – uwodzenie staje się czymś naturalnym.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com