Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Daj jej orgazm - okładkaTajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Zaspokojenie partnerki

Gdy uda Ci się poderwać dziewczynę, to zawsze chcesz, aby Wasz pierwszy raz był wyjątkowy. Nawet gdy Tobie nie do końca na tym zależy, to prawdopodobnie dla niej ma to ogromne znaczenie. Musisz zatem zrobić wszystko, aby Wasz pierwszy seks pozostał w Waszej pamięci jako wydarzenie niezwykłe i godne wspominania. Wszystko na pewno się uda, gdy uda Ci się rozpalić kobietę. Tylko jak to zrobić?

Ty i Twoja seksualność

Zdarza się, że obawiasz się zbliżenia z kobietą, ponieważ Twoja seksualność nie do końca Cię zadowala. Martwią Cię przede wszystkim problemy związane z Twoim wyglądem. Obawiasz się czy spodobasz się taki jaki jesteś i czy swoją osobą nie rozczarujesz wybranki w sytuacji intymnej. Jeśli w tej tematyce potrzebujesz wsparcia, wówczas warto abyś zastosował się do kilku sprawdzonych rad.

Problemy w łóżku

Zanim dojdzie do Twojego pierwszego zbliżenia z nową partnerką, na pewno zadajesz sobie bardzo dużo pytań, wśród których są pytania o własną sprawność seksualną, możliwości i wytrzymałość. Z pewnością chcesz stanąć na wysokości zadania, ale być może nie zawsze masz ku temu możliwość. Jeśli chcesz, aby Wasz pierwszy raz był naprawdę wyjątkowy możesz zastosować się do kilku pomocnych wskazówek.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com