Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Uwodzenie - pierwsze kroki

Od dawna masz na oku dziewczynę, którą chciałbyś bliżej poznać, z którą chciałbyś miło spędzać czas, i która wydaje ci się najładniejsza spośród wszystkich dziewczyn jakie znasz, nie wiesz tylko, jak do tego doprowadzić. Uwodzenie to sztuka, którą ma się we krwi, lub której można się nauczyć, tak więc każdy facet może poderwać dziewczynę, również Ty. Jeśli jednak chcesz być pewien swoich możliwości, to możesz zastosować kilka bardzo przydatnych wskazówek.

Wstępna analiza

Nim podejmiesz jakiekolwiek kroki, warto, abyś dokładnie zastanowił się nad swoim celem. Przeanalizuj kim jest dziewczyna, którą chcesz poderwać, dlaczego to właśnie ona Ci się podoba i czy jesteś w stanie ocenić swoje szanse w jej oczach? Te trzy pytania dadzą Ci odpowiedź na pytanie, czy warto się starać? Dziewczyna bowiem może być bardzo atrakcyjnym, interesującym i pociągającym celem, który jednocześnie będzie zainteresowany Twoja osobą. Może jednak okazać się albo wcale nie zainteresowana, albo mało atrakcyjna przy bliższym poznaniu.

Tak naprawdę, na pierwszą randkę najlepiej umówić się po kilku, chociaż krótkich rozmowach. Wówczas będziesz wiedział z kim się umawiasz i czy warto. Wstępną analizę łatwiej jest przeprowadzić, jeśli macie wspólnych znajomych, od których możesz wyciągnąć co nieco informacji na temat dziewczyny, która Ci się podoba. Uzyskane wiadomości mogą Cię ochronić przed kompromitacją lub ośmieszeniem, na przykład w sytuacji, gdy owa dziewczyna ma już chłopaka.

Pierwsze spojrzenie

Pierwsze spojrzenie jest tak samo ważne jak każdy inny pierwszy raz w życiu każdego człowieka. Odgrywa znaczącą rolę zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, toteż często z niego korzystamy w czasie uwodzenia. Przede wszystkim, gdy dziewczyna przypadnie Ci do gustu to swoim spojrzeniem możesz dać jej to do zrozumienia. Odczytywanie zainteresowania w oczach drugiej osoby mamy praktycznie w genach, więc jeśli zależy Ci, aby ona wiedziała, że Ci się podoba, skorzystaj z tego sposobu, jako prostego i sympatycznego. Jakie powinno być Twoje spojrzenie, aby ona wiedziała? Ciepłe, serdeczne, szczere i nie narzucające się.

W druga stronę działa to podobnie - spojrzenie może informować Cię czy dziewczyna jest Tobą zainteresowana. Dziewczyna, która faktycznie będzie, nie tylko odwzajemni spojrzenie, ale bardzo często zatrzyma je na Tobie parę sekund, lub dołączy do niego delikatny uśmiech. W takiej sytuacji możesz od razu próbować umawiać się na pierwsza randkę, a prawdopodobieństwo sukcesu jest bardzo duże.

Pierwsze słowa

Gdy już wiesz, że to jest właśnie ta dziewczyna, z którą chcesz iść na randkę, nie pozostaje nic innego jak tylko podejść i zagadać. Ten etap uwodzenia okazuje się jednak często najtrudniejszym. Co innego bowiem patrzeć z daleka, a co innego podejść i powiedzieć coś rzeczowego.

Jeśli jesteś bardzo nieśmiały to skorzystaj z porad dotyczących radzenia sobie z nieśmiałością. Jeśli natomiast Twoja nieśmiałość jest tylko wstępnym problemem, zanikającym natychmiast po rozpoczęciu rozmowy, wówczas musisz się przełamać i do boju.

Pierwsze słowa jakie padną z Twoich ust nie muszą być niczym szczególnym. Wystarczy po prostu: "Cześć", "Dzień dobry", i dalej "Jak się masz?", "Co słychać?". Jeśli chcesz się wytłumaczyć ze swojej śmiałości powiedz na przykład: "Witam się, ponieważ uważam, że jesteś najładniejszą dziewczyną na sali", "Chciałem się przywitać, ponieważ zachwyciłaś mnie swoją urodą" itp. Z jednej strony to, co powiesz na początku, nie powinno być wyszukane, aczkolwiek winno robić na niej wrażenie i być miłe.

Pierwsza randka

Pierwsza randka to cel do którego dążysz od samego początku uwodząc dziewczynę, zatem zaproszenie na nią musi być dla niej interesujące. Nie możesz byle jak zaproponować jej spotkania, ponieważ nie wzbudzi to w niej żadnych emocji. Emocje są natomiast wskazane, ponieważ uwodząc kobietę chcesz, aby myślała o Tobie z takim samym pożądaniem jak Ty o niej, tak więc musisz sprawić, aby coś w niej się zapaliło w stosunku do Ciebie. Efektowne zaproszenie na randkę może być pierwszym krokiem, aby ten cel osiągnąć.

Zapraszając powiedz na przykład, że chciałbyś z nią choć raz podziwiać gwiazdy nocą i dlatego zapraszasz ją na kolację, albo, że każda spędzana z nią chwila jest warta grzechu i chciałbyś, aby pozwoliła Ci jeszcze pogrzeszyć podczas wspólnego spaceru po parku itp. Możesz również nic nie mówić tylko dyskretnie wsunąć jej karteczkę do kieszeni z datą, godziną i miejscem spotkania. Jeśli wzbudzisz zainteresowanie i podtrzymasz taki klimat na randce, to na pewno będzie ich jeszcze kilka.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com