Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Jak, gdzie i kogo, czyli skuteczne uwodzenie w pigułce

Uwodzenie to sztuka, którą praktykujemy od wieków. Cel tej sztuki od zawsze pozostaje taki sam, zmieniają się jedynie metody jego osiągania. Dla Ciebie, faceta, który chce dobrze i skutecznie uwodzić kobiety, zapewne najważniejsza jest odpowiedź na trzy podstawowe pytania.

Jak uwodzić?

Odpowiedź na to pytanie jest przede wszystkim uzależniona od Twojego charakteru i tego na co Cię stać w stosunku do kobiety. Ważne abyś zawsze zachowywał trzeźwy umysł, błyskotliwe myślenie, poczucie humoru i dystans do własnej osoby.

Jednocześnie uwodząc kobietę doceniaj jej walory, wygląd, charakter i wszelkie inne zalety jakie dostrzegasz. Komplementowanie podczas uwodzenia jest jak najbardziej wskazane, ponieważ jest to jedna z dróg sprawienia kobiecie przyjemności, a co za tym idzie jest to również droga, którą dotrzesz do jej serca.

Gdy uwodzisz zwracaj uwagę na zachowanie kobiety, o której względy zabiegasz. Ważne żeby się nie narzucać, ponieważ w ten sposób możesz ją całkowicie do siebie zrazić. Czasem nawet lepiej na jakiś czas się wycofać, po to, aby zatęskniła za Twoimi zalotami.

Istotne jest również to, żeby nie traktować uwodzenia jako zabawy, choć zapewne w pewnym stopniu nią właśnie jest. Nie mniej jednak, uwodząc kobietę dla zabawy możesz zranić jej uczucia i wywołać w jej życiu poważny kryzys, jeśli wzbudzisz w niej zbyt dużo uczuć niż planowałeś. Jeśli natomiast z góry zakładasz, że uwodzisz kobietę właśnie po to, by później od razu ją zostawić, to zastanów się jak sam czułbyś się na jej miejscu w takiej sytuacji.

Jeśli postrzegasz uwodzenie jako sztukę, to właśnie tak je traktuj od samego początku do końca. Niech w Twoim wykonaniu będzie pięknym dziełem, które doceni każda kobieta, i któremu żadna kobieta się nie oprze.

Gdzie uwodzić?

Uwodzić możesz praktycznie wszędzie: w autobusie, na ulicy, w kawiarni, na dyskotece, w kolejce do kasy i na koncercie. Każde miejsce jest dobre pod warunkiem, że jest tam osoba, która chcesz zdobyć.

Oczywiście są miejsca mniej i bardziej sprzyjające uwodzeniu i w zależności od tego, w którym z nich się znajdziesz, tak powinieneś dostosować swoje metody działania. Na przykład w dyskotece możesz uwodzić dziewczynę bardziej śmiało i otwarcie niż na przykład w kolejce, w banku. Podobnie na wycieczce Twoje działania mogą być szybsze i konkretniejsze, niż w przypadku uwodzenia w czasie meczu piłkarskiego, na stadionie. Zawsze zatem musisz oceniać miejsce, w którym się znajdujesz pod kątem jego przeznaczenia, atmosfery, panujących zwyczajów itp. Wiadomo bowiem, że nie wypada Ci na przykład uwodzić kobiety w kościele lub innym miejscu kultu religijnego.

Są również takie miejsca, w których nie tylko nie wypada uwodzić, ale jest to czasem wręcz nieapetyczne. Zawsze jednak decyzja należy do Ciebie i oczywiście do kobiety, która będzie przez Ciebie uwodzona. Z jej strony bardzo szybko uzyskasz odpowiedź czy sytuacja jest odpowiednia, ponieważ kobiety bardzo łatwo potrafią wyrażać dezaprobatę dla niewłaściwego zachowania. Poza tym każda kobieta ma inne preferencje i tak jak jednej nie będzie przeszkadzało uwodzenie na przystanku tramwajowym, tak drugiej może to całkowicie nie odpowiadać. Po czym poznasz taką różnicę? Zapewne już po pierwszym jej spojrzeniu.

Kogo uwodzić?

Twoja wybranka to właściwie tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Jeśli chcesz podrywać dziewczynę czarnowłosą, to taką podrywaj. Jeśli chcesz uwodzić dziewczynę, która ma psa imieniem Azor, to ją uwodź. Wybór jest Twój, zarówno jak chodzi o osobę, miejsce, czas i sposób.

Jedyną rzeczą w tym temacie na jaką powinieneś zwrócić uwagę, jest fakt, że łatwiej będzie Ci uwodzić dziewczynę, która wyraża zainteresowanie Twoja osobą, niż taką, która jest całkowicie obojętna na Twoje wdzięki. Oczywiście nikt nie odradza Ci próbować, ale z pewnością będzie to trudniejsze zadanie. Uwodząc dziewczynę trudno dostępną przygotuj się zatem na większy wkład pracy, pomysłów i finansów. Przyda Ci się również większa dawka cierpliwości bowiem to, co w innej sytuacji mógłbyś mieć po kilku dniach, tu możesz zdobywać nawet kilka miesięcy. Pomyśl jednak jaka będzie później radość z odniesionego sukcesu.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com