Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

O czym rozmawiać z dziewczyną?

Jeśli już odważysz się podejść do kobiety z zamiarem jej poznania to musisz wiedzieć w jakim kierunku chcesz poprowadzić tę interakcję. Zapewne nikt nie wierzy, że wystarczy wypowiedzieć tylko jakieś magiczne zdanie, aby oczarować kobietę – tak to niestety nie działa.

5 sposobów na udaną rozmowę

Zobaczyłeś atrakcyjną kobietę, zdecydowałeś się podejść i zacząłeś rozmowę. Po paru chwilach okazało się, że konwersacja przebiega bardzo nieskładnie, rozmówczyni zaczyna się nudzić i odchodzi. Niestety taki scenariusz jest częsty, szczególnie u początkujących osób, które dopiero zaczynają aktywne poznawanie nowych ludzi.

Podstawy rozmowy z dziewczynami

Często na początku znajomości z dziewczyną bywa, że nie ma ona dużo do powiedzenia, jest nieśmiała, nie chce dużo mówić - wówczas całe brzemię podtrzymywania konwersacji spada na Ciebie. Dziewczyna oczekuje, że będziesz coś mówić, czeka na Twój ruch. W tym etapie zapoznania musisz włożyć w konwersację dużo więcej niż kobieta.

Sztuczki podczas rozmów

Zdarzyło Ci się, że słuchałeś niektórych osób obojętnie co by nie mówiły? Wbrew pozorom możesz się tego też nauczyć. Trzeba zwyczajnie poznać kilka sztuczek i wykorzystywać je podczas rozmów, również z dziewczynami.

Tematy rozmowy z dziewczyną

Na początku znajomości z dziewczyną ważne jest mieć o czym z nią porozmawiać. Co jednak, gdy nie wiesz o czym rozmawiać z kobietą? Na szczęście jest sporo tematów rozmów, na które można porozmawiać z każdą dziewczyną.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com