Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

ABC atrakcyjnego mężczyzny

Żyjemy w XXI wieku i warto zdawać sobie sprawę z obowiązujących standardów. Co prawda nie ze wszystkim musimy się zgadzać jednak w pewnych kwestiach obowiązkowe jest pewne minimum. Nie inaczej jest z szeroko pojętą atrakcyjnością. Można spierać się w wielu kwestiach, w końcu gusta mamy różne, są jednak niezbędne podstawy, z którymi każdy chcący uchodzić za atrakcyjnego mężczyznę powinien się zaznajomić.

Zadbane ciało

Prawdziwy facet podobnie jak dziewczyna powinien dbać o swoje ciało, aby być bardziej atrakcyjnym. Zwykle dużo nie można zrobić, ale zawsze można poprawić własny wygląd poprzez odpowiednie dbanie o siebie.

Styl ubioru

Każdy ma jakiś styl ubierania się. Najlepiej ubierać się tak, aby czuć się wygodnie i komfortowo. Jednak nie każdy strój może przyciągać. Niektóre wręcz odpychają, dlatego zapoznaj się nad kilkoma uniwersalnymi radami w kwestii ubioru.

Mowa ciała

Mowa ciała stanowi jeden z kluczowych elementów wizerunku faceta oraz postrzegania go przez kobiety. W jaki sposób rozsyłamy fale naszym ciałem, w taki widzą nas dziewczyny.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com