Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Emocje - jak skutecznie je rozpoznać?

Zapewne nie raz zastanawiałeś się jakby to było, gdybyś był w stanie odczytać ludzkie emocje. Sytuacji, w których taka wiedza mogłaby być użyteczna jest całe mnóstwo. Dzięki takiej umiejętności mógłbyś wykazywać się większą empatią i zrozumieniem. Ponadto bardzo szybko dostrzegł byś nieszczere zachowania oraz udawane intencje. Pomyśl tylko jak wielu niemiłych niespodzianek mógłbyś uniknąć – tylko czy jest to w ogóle możliwe?

Stymulacja werbalna

Stymulacja werbalna nazywana inaczej "zasadą różowego słonia". Polega na zobrazowaniu przez rozmówcę tego co mówisz. Jeśli powiem, żebyś nie myślał o różowym słoniu z długą trąbą, wielkimi uszami, z zakręconym ogonem i stojącym na tylnich kończynach...

Historie

Opowiadanie historii jest świetną metodą na wzbudzenie w dziewczynie emocji. Zwykle gdy opowiadasz jakąś historię, Twój słuchacz wpada w trans i zaczyna przeżywać emocje bohaterów opowieści. Z tego też względu wielu mówców często stosuje opowiadania, aby szybko pozyskać słuchaczy.

Bodźce i reakcje

Emocje są powiązane z określonymi bodźcami i dzięki tym bodźcom można wywołać w drugiej osobie dane emocje. Nie musi być żadnego logicznego związku między bodźcem a emocją.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com