Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

O czym rozmawiać z dziewczyną?

Jeśli już odważysz się podejść do kobiety z zamiarem jej poznania to musisz wiedzieć w jakim kierunku chcesz poprowadzić tę interakcję. Zapewne nikt nie wierzy, że wystarczy wypowiedzieć tylko jakieś magiczne zdanie, aby oczarować kobietę – tak to niestety nie działa. Musisz być zatem przygotowany na całkiem długą rozmowę, podczas której nie tylko będziecie się poznawać, ale również testować i wywierać na sobie określone wrażenie. Dobrze by było wiedzieć jakie tematy warto poruszyć i co można przekazać za ich pomocą. Niekiedy taka niewinna rozmowa potrafi pokazać głęboko skrywane cechy, które działają na naszą korzyść i są pożądane u atrakcyjnego mężczyzny.

Zaangażowanie to podstawa

Zanim zdecydujesz się poruszyć jakiś konkretny temat musisz wiedzieć, że tylko szczere zainteresowanie przyniesie korzyści. Jeśli zaczniesz bezładnie recytować formułki kobieta bardzo szybko zauważy, że nie jesteś spójny z tym co mówisz. Takie granie nigdy się nie opłaca, nawet jeśli wiesz jakie tematy są ciekawe ale nie czujesz się w nich dobrze to po prostu odpuść. Rozmawiaj o tym, co zaciekawiło Cię w kobiecie. Nie bój się wyrażania swoich opinii i osądów, mów w sposób pełen pasji. Niezależnie od tego o czym zaczniesz opowiadać masz szansę zaciekawić kobietę – chodzi o naturalność. Zauważ jak łatwo przychodzi Ci wypowiadanie się o czymś na czym się znasz i co lubisz, mógłbyś opowiadać godzinami nie tracąc werwy ani na minutę. Z takim samym nastawieniem musisz mówić do kobiet, na pewno to docenią.

Nic co ludzkie nie jestem nam obce

Badania wykazują, że lubimy postrzegać siebie samych jako szczególnie dobrych obserwatorów i znawców ludzkich zachowań. Wykorzystajmy to zatem w rozmowie z kobietą. Niezwykle łatwo na początku znajomości poruszyć temat poznawania się, relacjach międzyludzkich i wszystkiego co związane ze społeczeństwem. Pokażemy w ten sposób, że jesteśmy otwartymi ludźmi, którzy interesują się zagadnieniami dotyczącymi ludzkiej natury. Ponadto jest to temat pozwalający rozładować początkowe napięcie i stres. Skoro wymieniliśmy się z kobietą poglądami odnośnie zawierania znajomości to wiadomo już jakie mamy w tej kwestii zdanie. Zapewne kobieta doceni naszą pewność siebie i to w jak bezproblemowy sposób podchodzimy do całej sprawy. Odwaga zawsze była w cenie, szczególnie ta osobista.

Śmiech dobry na wszystko

Gorąco odradzam opowiadanie wszelkiego rodzaju kawałów, rozśmieszanie kobiety w ten sposób jest naprawdę kiepskim pomysłem. Nie chcesz robić z siebie klauna, który zabawią kobietę zabiegając w każdy możliwy sposób o jej względy. Zdecydowanie lepszym sposobem jest żartowanie z samego siebie – pokazujemy, że mamy dystans do siebie i nie traktujemy wszystkiego poważnie. Ponadto ciekawym elementem jest droczenie się, niech kobieta zobaczy, że nie traktujesz jej jak bóstwo, które należy tylko wychwalać. Jeśli jesteś czarujący i grzeczny to możesz powiedzieć niemal wszystko, niestety wielu mężczyzn myli droczenie się z dokuczaniem. Zamiast miłej atmosfery wytwarzają coś w rodzaju pojedynku na docinki. Niestety nie prowadzi to do niczego dobrego, tak więc należy z dużą rozwagą wybierać żarty, pamiętając, że poczucie humoru nie jest jednakowe u wszystkich osób.

Bezpieczne tematy do rozmów

Każdy z nas ma jakieś marzenia i plany na przyszłość. Jest to niezwykle neutralny temat, który zawsze warto poruszyć. Pozwala to niejako na dokonanie klasyfikacji kobiety, zobaczymy czy jest ambitna i jakie wartości są dla niej ważne w życiu. Trzeba jednak pamiętać, że jest to mocno niezobowiązujący temat i ludzie często mówią tutaj o rzeczach z pozoru nierealnych. Zawsze jednak poznajemy w ten sposób czyjeś upodobania i wiemy, w którą stronę możemy iść z rozmową. Takie otwarte zagadnienia dają nam też dużo punktów zaczepiania, zazwyczaj słyszymy o tym co dana osoba robi i jak chciałabym się spełnić w przyszłości. Teraz nie pozostaje nam już nic innego jak zadać kilka dodatkowych pytań. Niestety ludzie są próżni i nieopisaną radość sprawia im mówienie o sobie.

Rozmowa się nie klei

Cóż, czasami cisza w rozmowie trwa na tyle długo, że nie mamy pojęcia co jeszcze można by powiedzieć. Prawda jest taka, że nigdy nie będzie tak, że z każdym świetnie się dogadujemy. Należy się z tym pogodzić i zupełnie nie zrażać. Ćwiczenie konwersacji nawet z trudnymi i niezainteresowanymi osobami rozwija nasze umiejętności i podnosi kompetencje. Wraz z upływem czasu nauczysz się jak zupełnie zmienić przebieg rozmowy kilkoma zwrotami. Początkowo chłodne przyjęcie przerodzi się w emocjonującą rozmowę!

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com