Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Tematy rozmowy z dziewczyną

Na początku znajomości z dziewczyną ważne jest mieć o czym z nią porozmawiać. Co jednak, gdy nie wiesz o czym rozmawiać z kobietą? Na szczęście jest sporo tematów rozmów, na które można porozmawiać z każdą dziewczyną.

Tematy o niej

Kobiety lubią o sobie mówić lub słuchać, gdy się o nich mówi. Tak że, jeśli nie wiesz o czym rozmawiać to mów o niej. Na pewno będzie Cię słuchać z uwagą.

Codzienność opowiedziana w intrygujący sposób

Dobrym pomysłem jest po prostu powiedzenie co Ci się dziś wydarzyło w interesujący sposób, aby wzbudzić wyobraźnię dziewczyny. Opowiedz co Ci się przydarzyło w drodze do domu - jeśli oczywiście coś Ci się wydarzyło ;)

Hobby, zainteresowanie

Znajdź sobie hobby. Możesz porozmawiać z dziewczyną o Twoich zainteresowaniach, hobby. Pokazujesz jej w ten sposób, że jesteś interesujący i nie czekasz tylko na spotkanie z nią.

Wolny czas

Daj dziewczynie trochę swobody i nie mów, że masz zawsze wolny czas. Kobieta lubi swoje życie i nie chce, abyś co chwilę prosił ją o spotkanie. Jesteś wówczas potrzebującym dla niej. Kobieta lubi mieć swoje sprawy. Możesz także porozmawiać o tym co robisz w wolnym czasie. Może się to wiązać z Twoim hobby.

Przyjaciele i znajomi

Pokaż dziewczynie, że nie jesteś samotnikiem i masz także grono przyjaciół i znajomych. Pokaż również, że masz wśród znajomych inne dziewczyny - niekoniecznie Twoje byłe partnerki. Możesz porozmawiać z dziewczyną o swoich znajomych.

Imprezy

Nie bądź monotonny i nudny. Pokaż dziewczynie, że jak trzeba to jesteś rozrywkowy, a jak trzeba to jesteś poważny i odpowiedzialny.

Podróże

Jeśli byłeś w jakichś ciekawych miejscach to powiedz o tym dziewczynie. Nie mów tego bezpośrednio. Jeśli powiesz przykładowo "byłem tam i tam, robiłem to i to" to tak jakbyś się chwalił i dziewczyna miałaby Cię podziwiać i zazdrościć. To tak jakbyś przyjechał ferrari, wysiadł z niego i powiedział dziewczynie "przyjechałem ferrari, coś tam coś tam" - wygląda to w ten sposób, że dziewczyna ma Cię lubić, bo coś masz lub coś zrobiłeś. Zamiast tego powiedz daną informację przy okazji np. "ta pizza smakuje tak samo jak ta, którą jadłem we Włoszech" - czujesz różnicę?

Zwierzęta

Jeśli masz zwierzę w domu to poopowiadaj o nim dziewczynie, jak się nim opiekujesz itp. Jest to szczególnie dobre przy początkowym etapie zapoznania, gdyż kobieta będzie uważać, że nie możesz być zły, skoro tak się opiekujesz zwierzętami - jesteś ciepły i opiekuńczy.

Rodzina

Opowiadaj dziewczynie o swojej rodzinie. O zwykłych wydarzeniach, jakie przytrafiają się w Twojej rodzinie np. o kłótni rodzeństwa.

Dzieciństwo

Bardzo wdzięczny temat. Co prawda jest to temat przejściowy, ale potrafi bardzo dobrze wiązać relacje między Tobą a dziewczyną. Rozmawiając o dzieciństwie swoim czy dziewczyny wracasz do dawnych czasów i w momencie rozmowy wracają emocje z dzieciństwa. A warto zauważyć, że dzieciństwo zwykle kojarzy się z beztroską, szczęściem. Temat dzieciństwa łączy ludzi na głębszym poziomie. Rozmowę możesz zacząć w prosty sposób np. "Kim chciałaś być jak miałaś 7 lat?".

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com