Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

5 sposobów na udaną rozmowę

Zobaczyłeś atrakcyjną kobietę, zdecydowałeś się podejść i zacząłeś rozmowę. Po paru chwilach okazało się, że konwersacja przebiega bardzo nieskładnie, rozmówczyni zaczyna się nudzić i odchodzi. Niestety taki scenariusz jest częsty, szczególnie u początkujących osób, które dopiero zaczynają aktywne poznawanie nowych ludzi. Na całe szczęście prowadzenie interesujących i zajmujących rozmów nie jest takie trudne jak mogłoby się wydawać. Wystarczy bowiem pamiętać o pięciu podstawowych zasadach a Twoje relacje z kobietami znacząco się poprawią, zwłaszcza jeśli chodzi o rozmowy.

Zasada Pareto

Znana zasada mówiąca o pewnym podziale (80/20), który odzwierciedla sytuacje z codziennego życia. W myśl tej zasady 20% klientów generuje 80% zysków, ale też 20% naszych ubrań nosimy przez 80% czasu. Jak przekłada się to na relację z kobieta i udaną rozmowę? Otóż 20% tego co powiemy będzie stanowiło 80% wrażenia jakie wywrzemy na kobiecie. Widać zatem dokładnie, że musisz zwracać uwagę na to co mówisz – jeśli przez cały czas będziesz zachowywał się na podobnym poziomie to tak właśnie zostaniesz odebrany. Sytuacja komplikuje się w momencie, gdy powiesz coś żenującego. Wyobraź sobie jak wielki wpływ będzie to miało na krótką pogawędkę, jest duża szansa, że zostaniesz wzięty i zapamiętany jako nieciekawy i mało sympatyczny. Mówiąc jeszcze inaczej, 20% naszych starań będzie odpowiedzialnych za 80% naszych wyników z kobietami. Pamiętaj, że podczas krótkiej pierwszej rozmowy jeden błąd może rzutować na całą interakcję.

Nakarmić ego

Jesteśmy tylko ludźmi – stosując się do tej jakże prostej zasady zobaczysz jak szybko Twoje rozmowy wydłużają się i zahaczają o coraz więcej tematów. Wszystko sprowadza się do rozmawiania o Twoim interlokutorze. Wrodzona próżność działa w tym momencie na Twoją korzyść, bo któż nie lubi o sobie opowiadać i być przy tym chwalonym. Dlaczego zatem nie miałbyś zadawać pytań dotyczących życia, zainteresowań i marzeń kobiety, która stoi przed Tobą. Zapewniam Cię, że będzie to dla niej o wiele ciekawsze niż wymiana poglądów na każdy inny temat. Ponadto daje Ci to możliwość dowiedzenia się czegoś nowego o przed chwilą poznanej osobie. Być może odkryjesz że posiadacie wspólne zainteresowania a wtedy nie będziesz mieć już problemów z dalszym przebiegiem rozmowy. Trzeba jednak uważać, zadawanie dziesiątki pytań z rzędu może zostać odebrane w kategorii przesłuchania, tego raczej nikt z nas nie lubi.

Erickson wiecznie żywy

Milton Erickson to amerykański psychiatra, specjalista od hipnoterapii. Opracował szczególny sposób prowadzenia rozmów ze swoim pacjentami. Chcąc wytworzyć więź jaka jest dostrzegalna u przyjaciół i bliskich znajomych zaczął tworzyć własny model rozmowy. Celem jest wytworzenie w rozmówcy poczucia zaufania i bliskości – okazuje się, że głównym czynnikiem pozwalającym to osiągnąć jest coś niesamowicie prostego. Erickson rozmawia nie używając pytań, z jego badań wynika, iż stanowią one ułamek rozmów prowadzonych przez przyjaciół. Na ogół między dobrze znającymi się ludźmi dochodzi do wymiany historii, z których wychwytywane są punkty zaczepienia pozwalające kontynuować interakcję. Zatem jeśli chcesz, żeby kobieta poczuła się tak jakbyście znali się od dawna to postaraj się wykorzystać tę technikę. Wymaga ona jednak pewnej wprawy i obycia z językiem. Musisz umiejętnie dobierać słowa i zostawiać otwarte pętle (niedokończone tematy, niedopowiedzenia). Tylko w ten sposób druga osoba będzie mogła podjąć wątek i wypełnić lukę.

Zaangażowanie

Żadne wyuczone teksty Ci nie pomogą jeśli nie będziesz szczerze zainteresowany poznaniem kobiety. Wbrew pozorom są one silnie wyczulone na wszelkie niespójności czy potocznie zwane bajerowanie. Jeśli będziesz mówił od niechcenia to szybko wyjdzie na jaw, że chcesz odhaczyć pewne punkty w interakcji. Skoro chcesz odnieść sukces to pamiętaj o pełnym zaangażowaniu w rozmowę, mów z pasją i przekonaniem. Nie bój się wyrażać krytycznych osądów oraz miej własne zdanie. To pokazuje, że naprawdę wciągnąłeś się w rozmowę i jesteś nią żywo zainteresowany. Nigdy nie działaj na pół gwizdka, lepiej już wcale nie podchodzić niż tracić czas swój jak i zatrzymanej kobiety.

Daj jej dojść do słowa

Z definicji do rozmowy potrzebne są dwie osoby, dlatego nie popełniaj jednego z najczęstszych błędów i nie zagaduj kobiety na śmierć. Uwierz, że ona także ma coś do powiedzenia. Być może na wczesnych etapach znajomości musisz więcej inwestować w interakcje, ale z czasem zaczyna się to wyrównywać. Ponadto pamiętaj, że aktywne słuchanie i zachęcanie do wypowiedzi to także ważna umiejętność. Dzięki temu kobieta poczuje, że ją rozumiesz i chętniej się przed Tobą otworzy. Zapewne teraz myślisz o sytuacji, w której to nagle przestajesz mówić i zapada cisza. Tak powinno być, nie musisz na siłę jej wypełniać! Poświęć tę chwilę na dotyk bądź kontakt wzrokowy. To równie ważne elementy, same słowa niczego nie zdziałają, jeśli nie pójdą za nimi czyny!

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com