Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Sztuczki podczas rozmów

Zdarzyło Ci się, że słuchałeś niektórych osób obojętnie co by nie mówiły? Wbrew pozorom możesz się tego też nauczyć. Trzeba zwyczajnie poznać kilka sztuczek i wykorzystywać je podczas rozmów, również z dziewczynami.

Pauzy - przerwy

Jeśli stosujesz pauzy, czyli swoiste przerwy w swoich wypowiedziach to wprawiasz słuchacza w pewien rytm słuchania. Słuchacz przyzwyczaja się do pauz i wyczekuje ich jako coś co ma nastąpić. Metoda ta wręcz hipnotyzuje słuchacza.

Powtórzenia

Stosuj czasami powtórzenia wyrazów w swoich wypowiedziach. Czasem nawet powiedz to samo zdanie innymi słowami, ale z tym samym sensem. Ta technika także hipnotyzuje osobę, z którą rozmawiasz.

Akcentowanie wyrazów, zwrotów

Znacznie lepiej wychodzi opis czegokolwiek, gdy wkładasz w słowa i frazy określające dany opis swoje emocje. Akcentuj wyrazy w swoich rozmowach. Jeśli rozmawiasz o czymś smutnym to powiedz to w taki sposób, jakby coś przykrego stało Ci się dosłownie przed chwilą. Analogicznie ze wesołymi opowieściami.

Ton głosu

Gdy mówisz normalnie rozmówca może z różnym zainteresowaniem Cię słuchać. Jednak gdy obniżysz ton głosu zacznie Cię słuchać z większym zainteresowaniem - wynika to z faktu, że przyjęło się, iż jeśli ktoś mówi ciszej oznacza to, że ma coś ważnego do powiedzenia.

Głośność i dynamika

Wypracuj sobie kilka stylów mówienia. Gdy mówisz o czymś normalnym, mów normalnie. Z kolei gdy mówisz o czymś tajemniczym mów ciszej, a gdy mówisz o czymś przerażającym to podnieś ton głosu. Mówiąc inaczej mów dynamicznie, odpowiednio do tematu rozmowy.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com