Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Jak pokonać nieśmiałość - okładkaTajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Jak pokonać strach przed podejściem?

Ile to razy zdarzyło Ci się widzieć niesamowicie piękną kobietę i gdy tylko miałeś otworzyć usta w Twojej głowie zaczęły pojawiać się różnego rodzaju wymówki? Nie musisz odpowiadać, większość mężczyzn, którzy mają problemy z kobietami na ogół w ogóle do nich nie podchodzi – po prostu się boją. Być może brzmi to irracjonalnie, bo jak dorosły mężczyzna mógłby bać się drobnej kobiety, która nie stanowi dla niego żadnego zagrożenia. Niestety pewność siebie dzisiejszych mężczyzn jest mocno zachwiania dlatego chciałbym pokazać w jaki sposób można pokonać swój wewnętrzny lęk i nauczyć się zaczepiać obce kobiety.

Motywacja Twoją szansą!

Skoro sam z siebie nie potrafiłeś wykonać pierwszego kroku to raczej nie zdołam Cię do tego przekonać słowami. Proponuję zatem bardzo prostą metodę, która da Ci kopa do działania – w społeczności związanej z PUA nazywa się Crash & Burn. Całość opiera się na niezwykle prostym założeniu, przywiązaniu do pieniędzy. Otóż wystarczy, że dasz swojemu przyjacielowi określoną ilość gotówki a następnie będziesz musiał podchodzić do wskazanych przez niego kobiet. Jeśli tylko wykonasz podejście zostanie Ci zwrócona pewna część zdeponowanej kwoty. Jednak jeśli nie dasz rady i sobie odpuścisz to będziesz musiał żyć z widokiem płonących banknotów – Twoich banknotów! Prostota tej metody umożliwia jej stosowanie w każdych warunkach, wystarczy tylko zaangażować znajomego i powiedzieć mu co ma robić. Możliwości są tylko dwie – zaczniesz rozmawiać z kobietami albo staniesz się naprawdę biedny.

Misja do spełniania

Na ogół jednak potrafimy rozmawiać z obcymi ludźmi na neutralne tematy – nie boimy się zapytać o drogę czy o godzinę, wspólnie narzekamy na ścisk w autobusie bądź opóźnienie pociągu. Skoro mamy takie podstawy to może wystarczy tylko je rozwinąć. W ten sposób nasze rozmowy będą coraz dłuższe, zaczniemy poruszać więcej tematów i prawdę mówiąc rozpoczniemy proces poznawania nowych osób. Jak się za to zabrać? Najpopularniejszym zestawem ćwiczeń mających krok po kroku przeprowadzić nas przez wszystkie szczeble rozwoju jest "demoniczna pewność siebie", która w skrócie nazywana jest DC. Całość składa się z szeregu misji do wykonania – za każdym razem musimy wejść w kontakt z obcą osobą. Dodatkowo prowadzimy dziennik postępów, w którym notujemy spostrzeżenia dotyczące odczuwanych emocji i lęków. Po zakończeniu całego cyklu powinniśmy dysponować niezachwianą pewnością siebie.

A może hipnoza?

Najbardziej niecodziennym sposobem pokonywania strachu przed podchodzeniem do obcych kobiet jest hipnoza. Odpowiednie indukcje hipnotyczne mogą przynosić całkiem dobre rezultaty, jednak aby tak się stało sesja powinna zostać przeprowadzona przez doświadczonego hipnotyzera. Czasem konieczne będzie słuchanie dodatkowych nagrań, których zadaniem jest utrwalanie wprowadzonych w naszej podświadomości zmian. Ciężko stwierdzić czy pozytywne wyniki należy zawdzięczać hipnozie czy efektowi placebo – trzeba jednak zauważać, że technika ta czasem potrafi zmienić nastawienie mężczyzny o 180 stopni.

Czy można się nie bać?

Moim zdaniem nie – jako ludzie zostaliśmy wyposażeni w szereg mechanizmów, których zadaniem jest chronienie nas. Ponieważ najbardziej boimy się nieznanego dlatego nie będzie możliwe całkowite wyeliminowanie tego dreszczyku emocji podczas zaczepiania nieznanej nam kobiety. Warto jednak zdać sobie sprawę z tego, że jest to całkowicie naturalna reakcja naszego organizmu. Uzbrojeni w taką wiedzę powinniśmy wreszcie zrozumieć, że nasz strach ma podłoże w ludzkiej naturze – im szybciej go zaakceptujemy tym szybciej nauczymy się z nim żyć. Gdyby jednak żadna z wymienionych technik nie przyniosła rezultatu należałoby się zastanowić nad poszukiwaniem fachowej pomocy. Być może nasz problem jest znacznie głębszy i wymaga specjalistycznego leczenia – nie bójmy się prosić o pomoc, w końcu chcemy być szczęśliwi!

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com