Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Jak pokonać nieśmiałość - okładkaTajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Ćwiczenie rozmawiania

Osoby nieśmiałe mają często problemy z rozmowami z kimkolwiek. Ciężko nawiązać więź z dziewczyną, jeśli się nie odzywasz i wstydzisz coś mówić. Dlatego warto ćwiczyć rozmawianie, gdy nadarzy się ku temu okazja. Trening czyni mistrza i możesz zostać wręcz gadułą :)

Hostessy

Jednym z prostych możliwości ćwiczenia rozmów jest rozmawianie z hostessami w hipermarketach. Ich pracą jest właśnie rozmowa z klientem. Wystarczy tylko przejść obok, a hostessa sama Cię zaczepi i zagada - tu masz sprawę też ułatwioną, bo nie musisz rozpoczynać rozmowy. Warto przedtem poobserwować hostessy, gdyż zdarzają się takie, które się do tej pracy nie nadają i traktują klienta wręcz jak wroga.

Infolinie

Infolinie działają prawie na takiej samej zasadzie jak hostessy. Możesz poprzez infolinie poćwiczyć rozmowy przez telefon. Lepiej jednak wybrać takie infolinie, w których otrzymamy informacje na temat produktów, które faktycznie nas interesują. Pytania można spisać na kartce. Zaletą tego ćwiczenia jest to, że osoby z infolinii muszą wręcz być pozytywnie nastawione do klienta.

Przypadkowe rozmowy

Zdarza się, że spotykają nas przypadkowe rozmowy np. przy kasie w sklepie, na przystanku, w taksówce. Warto na każde z takich sytuacjach odpowiedzieć mimo oporu. Gdy widzimy pozytywne nastawienie drugiej osoby, to nawet w przypadku nieporadnej odpowiedzi, rozmówca się nie pogniewa. A każda taka krótka konwersacja zakończona sukcesem umacnia wiarę w siebie.

Szukanie okazji

Warto też szukać okazji do rozmów z osobami pozytywnie nastawionymi, przykładowo na jakichś zlotach, czy też miejscach gdzie ludzie organizują akcje charytatywne, rozdają ulotki.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com