Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Bodźce i reakcje

Emocje są powiązane z określonymi bodźcami i dzięki tym bodźcom można wywołać w drugiej osobie dane emocje. Nie musi być żadnego logicznego związku między bodźcem a emocją.

Przykładowo jeśli miałeś erotyczną przygodę w ostatnim czasie z kobietą w ogrodniczkach to jest duże prawdopodobieństwo, że na widok jakiejkolwiek kobiety w ogrodniczkach w najbliższym czasie poczujesz się nagle wspaniale, zupełnie nie wiedząc dlaczego.

Kotwice w NLP

Połączenia pomiędzy bodźcami i emocjami (reakcjami) można spotęgować poprzez wszystkie czynności, które człowiek może odebrać za pomocą zmysłów - przykładowo ruchy dłoni, ton głosu, dotyk. W terminologii NLP takie połączenie nazywane jest "kotwicą".

Im bardziej silniejsza i niezwykła kotwica, tym taka reakcja może być silniejsza. Przykładowo uścisk dłoni nie jest dobrą kotwicą, gdyż zwykle każdy stosunkowo z wieloma osobami ściska dłoń i ma z tą sytuacją różne odczucia.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com