Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Historie

Opowiadanie historii jest świetną metodą na wzbudzenie w dziewczynie emocji. Zwykle gdy opowiadasz jakąś historię, Twój słuchacz wpada w trans i zaczyna przeżywać emocje bohaterów opowieści. Z tego też względu wielu mówców często stosuje opowiadania, aby szybko pozyskać słuchaczy.

Jeśli mówisz o osobach podekscytowanych, zmotywowanych, zarabiających masę pieniędzy to Twoi słuchacze także zaczynają odczuwać emocje z tym związane. Możesz mówić o historii osób zakochujących się, wówczas dziewczyna "wejdzie w ich buty" i chociażby wyobrazi sobie jakby to było być zakochaną lub będzie się zastanawiać jak to jest w takim stanie. Co ważne Twój słuchacz nie będzie zażenowany, ponieważ nie mówisz przecież o nim.

Rozkazy

Opowiadając różne historie możesz wydawać także bezpośrednie rozkazy do słuchacza - bez żadnych konsekwencji np. "Szedł borem, gdy nagle zobaczył uciekiniera. Krzyknął w jego stronę: Stój! Nic Ci nie zrobię!" - czujesz tę moc słowa? Takie opowieści dodatkowo potęgują emocje.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com