Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

ABC atrakcyjnego mężczyzny

Żyjemy w XXI wieku i warto zdawać sobie sprawę z obowiązujących standardów. Co prawda nie ze wszystkim musimy się zgadzać jednak w pewnych kwestiach obowiązkowe jest pewne minimum. Nie inaczej jest z szeroko pojętą atrakcyjnością. Można spierać się w wielu kwestiach, w końcu gusta mamy różne, są jednak niezbędne podstawy, z którymi każdy chcący uchodzić za atrakcyjnego mężczyznę powinien się zaznajomić. Zatem przyjrzyjmy się, co tak naprawdę trzeba wiedzieć i czemu poświęcić nieco więcej uwagi. Często to właśnie drobne szczegóły decydują o odbiorze całości. Głupio zatem tracić swoją szansę na ciekawą relację przez niechlujność bądź niedopatrzenie.

Higiena

Sprawa niby oczywista, ale badania wielokrotnie pokazywały, że Polacy w tym temacie mają spore niedociągnięcia. Co prawda sytuacja z każdym rokiem się polepsza ale mimo tego warto przypomnieć sobie kilka nieśmiertelnych zasad:

  • Ubranie – powinno być zawsze wyprasowane i wyprane, niestety widok pogniecionej koszuli pachnącej wczorajszą imprezą nie jest zbytnio pociągający.
  • Bielizna – tutaj panowie potrafią bardzo niemiło zaskakiwać, absolutnie konieczna jest jej codzienna zmiana.
  • Kąpiel – prysznic pod koniec tygodnia to zdecydowanie za mało. Jeśli nie chcesz odstraszać zapachem powinieneś brać co najmniej dwa szybkie prysznice każdego dnia, poranny przed wyjściem z domu i wieczorny po powrocie.
  • Paznokcie – niestety pod męskimi paznokciami można znaleźć wszystko. Jest to najbardziej zaniedbana część męskiego ciała. Nie trzeba chodzić do kosmetyczki jednak widok czarnych paznokci u młodego mężczyzny jest obrzydliwy.
  • Zęby – resztki posiłku pomiędzy zębami na pewno nie świadczą dobrze o mężczyźnie. Ponadto trzeba zadbać o odpowiedni zapach, szczotkowanie i płyn do płukania jamy ustnej muszą znaleźć się w Twojej toalecie.

To tylko kilka najważniejszych rzeczy z całej listy zaniedbań, które dotyczą mężczyzn. Na pierwszy rzut oka mogą się wydawać nieco zabawne, jednak wystarczy chwilę pomyśleć, przypomnieć sobie sytuację, w której spotkało się kogoś takiego i już całość wygląda zupełnie inaczej. Schludność i czystość są fundamentem atrakcyjności, bez nich kolejne działania nie będą skuteczne.

Outfit

Atrakcyjny mężczyzna nie może wyglądać jak mały chłopiec, umiejętność prezentowania własnej osoby jest niezwykle wymagająca. Pierwszym elementem jest właściwy ubiór. Wiadomo, że nie wszyscy lubią chodzić w garniturach. Trzeba jednak pamiętać, żeby wyglądać męsko. Jest to niezwykle rozmyty pojęcie – w dobie wielu różnorakich subkultur ciężko powiedzieć, które stroje spełniają ten wymóg. W mojej ocenie dorosły mężczyzna chcący zmierzyć się z życiem w za dużych spodniach jest nieco niedojrzały (pomijam w tym momencie wszelkich artystów, dla których taki wygląd jest częścią ich wizerunku).

Ale ubiór to nie wszystko, równie ważne są subtelne dodatki w postaci zegarka bądź naszyjnika jak też odpowiedni zapach. Perfumy potrafią zdziałać cuda o ile nie wylejemy ich na siebie za dużo. W tym momencie chciałbym przypomnieć o podstawowej zasadzie ich używania. Otóż w chłodne dni spryskujemy dobrze ukrwione miejsca jak szyja, natomiast w te upalne należy wybrać mniej nagrzewające się obszary ciała jak choćby golenie.

Lifestyle

Nienaganne maniery oraz dbanie o siebie nie zagwarantują Ci sukcesu, jeśli całym Twoim życiem jest praca i oglądanie telewizji. Postaw się na miejscu kobiety – co miałbyś robić z takim mężczyzną? Niestety, ale gapienie się w ekran i picie piwa nie jest tym, co pociąga płeć przeciwną. Zatem jeśli chcesz, aby kobiety były zaintrygowane Twoją osobą musisz robić w życiu coś tylko dla siebie. Wiadomo, że sporty ekstremalne czy inne niespotykane przeżycia podnoszą Twoją wartość w oczach kobiet. Dlatego jeśli tylko możesz to staraj się spędzać ciekawie czas – nie zawsze wymaga to dużych nakładów finansowych. Co więcej, robiąc wiele rzeczy poszerzysz swoje horyzonty, natomiast umiejętność kreatywnego planowania atrakcji na pewno będzie działać z korzyścią dla Ciebie. Życia nie da się zmienić w przeciągu jednego dnia – pracuj systematycznie nad swoją atrakcyjnością a zmiany przyjdą same.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com