Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Mowa ciała

Mowa ciała stanowi jeden z kluczowych elementów wizerunku faceta oraz postrzegania go przez kobiety. W jaki sposób rozsyłamy fale naszym ciałem, w taki widzą nas dziewczyny.

Idź jak ratownik

Zauważyłeś jak poruszają się ratownicy na plaży pełnej ludzi? Na pewno. Mają wyprostowaną sylwetkę, głowę uniesioną, klatka wypięta na przód. Są pewni siebie, na swoim terenie. Ty także chodź w taki sposób. Stąpaj pewnym, aczkolwiek luźnym krokiem (nie przesadzaj z gibkością kroku), zawsze z podniesioną głową i klatką wyeksponowaną na przód.

Siadanie

Gdy siadasz rób to tak jakbyś był u siebie w domu. Zajmij dużo miejsca, jeśli masz ochotę oprzyj o coś nogi np. jakiś taboret, bądź krzesło pobliskie. Bądź pewny siebie i bądź zrelaksowany.

Dłonie w kieszeniach

W przypadku, gdy lubisz trzymać ręce w kieszeniach rób to w sposób wymyślny. Przykładowo wsadzaj jeden, bądź dwa palce do kieszeni. Jedyne czego nie możesz robić to wkładać całych rąk do kieszeni! No chyba, że sięgasz po telefon, bądź inną rzecz, którą masz w kieszeni.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com