Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Styl ubioru

Każdy ma jakiś styl ubierania się. Najlepiej ubierać się tak, aby czuć się wygodnie i komfortowo. Jednak nie każdy strój może przyciągać. Niektóre wręcz odpychają, dlatego zapoznaj się nad kilkoma uniwersalnymi radami w kwestii ubioru.

Kolorystyka

Nie ubieraj się w ciuchy, które mają więcej niż trzy kolory. Będziesz wówczas wyglądać raczej komicznie - jak stragan odpustowy.

Dobranie koloru do butów

Buty są dosyć istotną częścią ubioru. Niektóre rzeczy, które nosisz powinny być także w takim samym kolorze jak buty. Do takich rzeczy należą skarpety, pasek od spodni oraz jeśli masz skórzany pasek od zegarka - również powinien być w kolorze butów.

Chodząca reklama

Kategorycznie powinieneś zaprzestać noszenia ciuchów z wielkimi napisami nazw firm, które je wyprodukowały. To wygląda po prostu tandetnie a Ty jesteś chodzącym bilbordem.

Sandały

Jedna z podstawowych zasad: jeśli zakładasz sandały to nigdy nie zakładaj do nich skarpet!

Rozmiary ubrań

Zwróć uwagę na rozmiary ubrań które nosisz. Nie mogą one być za duże, ani za małe - powinny być w sam raz. Spodnie należy nosić w biodrach, a koszulki powinny sięgać do połowy rozporka.

Ponadto unikaj kolorów ubrań takich, jak brąz czy zieleń - w takich kolorach ciężko się wyróżnić. Spróbuj wykorzystać inne kolory: błękit, czerwony czy nawet róż. A jeśli nie masz pomysłu to kombinacja koloru czarnego z białym zawsze jest dobra.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com