Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Daj jej orgazm - okładkaTajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Zaspokojenie partnerki

Gdy uda Ci się poderwać dziewczynę, to zawsze chcesz, aby Wasz pierwszy raz był wyjątkowy. Nawet gdy Tobie nie do końca na tym zależy, to prawdopodobnie dla niej ma to ogromne znaczenie. Musisz zatem zrobić wszystko, aby Wasz pierwszy seks pozostał w Waszej pamięci jako wydarzenie niezwykłe i godne wspominania. Wszystko na pewno się uda, gdy uda Ci się rozpalić kobietę. Tylko jak to zrobić?

Najważniejsza jest atmosfera i nastrój

Wiele sytuacji, tym bardziej intymnych, wymaga stworzenia właściwej atmosfery. Kobieta, z którą będziesz miał iść do łóżka pierwszy raz zapewne będzie oczekiwać, że wszystko odbędzie się bardzo romantycznie i subtelnie. Jednym słowem atmosfera w sypialni wymaga odpowiednich przygotowań.

Po pierwsze zadbaj o to, aby w łóżku była czysta pościel. Nie będziesz miał z tym problemu, gdy Wasz pierwszy raz będzie na przykład w hotelu, w domu natomiast musisz zająć się wszystkim sam.

Po drugie właściwy nastrój wprowadzi przytłumione światło lub światło świec. Nie od dzisiaj bowiem wiadomo, że świece to jeden z symboli romantycznej atmosfery. Ponadto możesz zapalić jakieś delikatne kadzidełko, które zapachem wypełni całe pomieszczenie.

Po trzecie warto postawić na romantyczną muzykę w tle, która nie tylko szybko ociepli atmosferę, ale również Was rozluźni i poprawi samopoczucie.

Niech będzie najważniejsza

Oboje chcecie, aby to była wyjątkowa noc, toteż skupcie się na sobie. Dla Ciebie to ona i jej potrzeby powinny być tej nocy najważniejsze. Skup się zatem wyłącznie na niej. Zachwycaj każdym milimetrem jej ciała i staraj się, aby odczuwała maksymalną przyjemność. Sam jej widok powinien sprawić, że sam również zostaniesz zaspokojony.

Pamiętaj, że to Wasz pierwszy raz i aby były kolejne, musi zrobić na Was właściwe wrażenie. Zadbanie o przyjemność dla kobiety jest zatem podstawą, bowiem gdy ona będzie rozluźniona i całkowicie podda się sytuacji, oboje odniesiecie korzyść. Praktyczne rady na początek: masuj, delikatnie dotykaj, przez dłuższy czas omijaj strefy erogenne, pieść i całuj. Twoje dłonie niech wędrują wszędzie tam, gdzie widzisz, że sprawia jej to przyjemność. To samo dotyczy Twoich ust. Zwróć uwagę na to, że gra wstępna nie powinna być szybka i brutalna, tylko subtelna i wydłużona, aby maksymalnie podsycić żar namiętności i pożądania.

Spełniaj jej prośby

Jeżeli okaże się, że Twoja partnerka ma jakieś życzenia w ramach Waszego zbliżenia, to postaraj się je spełniać. Oczywiście nie zmuszaj się do rzeczy, których nie chcesz, ale realizuje te, które mogą sprawią jej przyjemność i są zgodne z Twoimi przekonaniami.

Sam również możesz zapytać o to co lubi, lub zwracać uwagę na jej mowę ciała. Jeśli partnerka jest bardziej śmiała lub rozluźniona, być może sama nakieruje Twoje dłonie i usta na miejsca, które są dla niej ważne. Do Ciebie należy przede wszystkim obserwacja i odczytywanie sygnałów takich jak: szybszy oddech, półprzymknięte oczy, dreszcze, ruchy ciała itp.

Seks może być zabawą

Być może to stwierdzenie nie koniecznie będzie dotyczyć Waszego pierwszego razu, ale wielokrotnie można traktować seks jako dobrą zabawę. Taka forma może Ci się przydać wówczas, gdy wyczujesz między Wami zbyt napiętą atmosferę. Pierwszy raz to spory stres dla obu stron, dlatego możesz go dzięki zabawie w łatwy sposób rozładować.

Na początku świetną metodą może się okazać zwyczajna bitwa na poduszki. Rozładuje ona nie tylko stres i napięcie, ale wprowadzi Was również w pozytywny nastrój. Ponadto w czasie wielkiej bitwy możesz złapać partnerkę, przytulić do siebie, zacząć całować i w ten sposób przejść do gry wstępnej bez zbędnych ceremoniałów.

Innym sposobem może okazać się na przykład gra w karty – rozbierany poker, albo wspólna degustacja owoców, win czy czekolady. Pamiętaj, że jeśli przed seksem chcesz swoją partnerkę i siebie czymś nakarmić, dobrze jeśli będą to potrawy należące do tzw. afrodyzjaków, które dodatkowo Was pobudzą i wzmocnią pożądanie.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com