Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Daj jej orgazm - okładkaTajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Problemy w łóżku

Zanim dojdzie do Twojego pierwszego zbliżenia z nową partnerką, na pewno zadajesz sobie bardzo dużo pytań, wśród których są pytania o własną sprawność seksualną, możliwości i wytrzymałość. Z pewnością chcesz stanąć na wysokości zadania, ale być może nie zawsze masz ku temu możliwość. Jeśli chcesz, aby Wasz pierwszy raz był naprawdę wyjątkowy możesz zastosować się do kilku pomocnych wskazówek.

Postaw na naturalność

Wasze pierwsze zbliżenie, ani żadne następne, nie powinno być wyreżyserowaną sztuką, w której odgrywacie główne role. Owszem, jesteście w tym momencie najważniejsi, ale spontaniczność i naturalność są jak najbardziej wskazane. Bądź sobą za każdym razem, nie udawaj, nie graj i nie pozoruj niczego. Pokaż swoją seksualność i otwórz się na to, co możecie razem osiągnąć w dziedzinie seksu. Być może partnerka, z którą odbędziesz ten wyjątkowy akt okaże się być tą idealną dla Ciebie, dlatego warto, abyś dał z siebie wszystko.

Stanąć na wysokości zadania

To, że spotkasz się z dziewczyną w łóżku po raz pierwszy nie musi dla Ciebie oznaczać super stresu. Jest to sytuacja nowa, ciekawa, czasem zaskakująca, ale nie musi być stresująca. Z każdym problemem w tej dziedzinie możesz sobie poradzić.

Jeśli masz problemy z erekcją, problemy z potencją, chcesz, aby każdy Wasz stosunek trwał długo i bez większych kłopotów, chcesz odczuwać radość z seksu, a nie do końca jest Ci to dane, to jest kilka sposobów na Twoje zmartwienia.

Po pierwsze większość aptek oferuje dzisiaj całą masę różnych medykamentów, które mają podnosić męską sprawność i wydłużać przyjemność czerpaną ze zbliżenia. Możesz zdecydować się na tabletki, kremy lub żele. Preparaty w postaci tabletek wzmacniają potencję, zwiększają ilość ejakulacji, ejakulacja po ich zastosowaniu jest silniejsza, a dodatkowo obie strony mają wzmocnione doznania w czasie stosunku. Kremy i żele to sposób na zmniejszenie ciśnienia, uspokojenie penisa, zwiększenie jego objętości i opóźnienie wytrysku. Wszystkie przedstawione preparaty przygotowywane są na bazie ziół, dlatego uważane są za całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Ostatecznie sam musisz zdecydować co tak naprawdę jest Ci potrzebne i dokonać wyboru.

Po drugie stosując medykamenty i preparaty o dużej mocy nie ukrywaj tego przed swoją partnerką, ponieważ może ona nie być przygotowana na tak duże doznania i wówczas Wasze zbliżenie również okaże się porażką.

Po trzecie nie uzależniaj się od powyższych preparatów, stosuj je raz na jakiś czas, szczególnie wówczas, gdy tak naprawdę nie masz żadnych kłopotów z potencją, a jedynie używasz ich dla zabawy lub eksperymentu.

Chwilowa niedyspozycja

Pamiętaj, że jednorazowa porażka jeszcze nic nie znaczy. To, że raz Wam się nie udało może być wynikiem stresu, zmęczenia, przepracowania, kłopotów i innych codziennych spraw, które nie pozwalają Ci się skupić na przyjemnościach. Dobry seks to taki, który uprawiamy z przyjemnością, przy całkowitym rozluźnieniu. Taki właśnie powinien być Twój cel, jeśli chcesz, abyście przeżyli wyjątkowe seksualne uniesienia. Spięcie, napięcie i koncentracja na rzeczach niezwiązanych z intymną sytuacją jest poważnym błędem, którego musisz unikać, jeśli Ci zależy na udanym współżyciu.

Ponadto w sytuacji, gdy Twój stres nie będzie pozwalał Ci odczuwać przyjemności w czasie seksu, nie dostarczysz jej również swojej partnerce. Sposobem na uniknięcie takiego problemu może być wcześniejsze rozluźnienie za pomocą masażu, ciepłej kąpieli, ulubionej czynności, filmu, zabawy lub posiłku. Jednym słowem, zanim pójdziecie do łóżka zrób wszystko, aby zapomnieć o problemach i zrelaksuj się. Poszukaj odskoczni od codzienności, a później dopiero szukaj przyjemności w ramionach swojej kochanki.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com