Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Udana randka - podstawowe informacje

Często mówi się, że udana pierwsza randka to pomyślna wróżba dla związku. Jeśli chcesz, aby Twoja pierwsza randka była naprawdę super, i żeby była udana to spróbuj zastosować się do kilku przydatnych rad.

Miejsce spotkania

Jako mężczyzna masz za zadanie zabrać swoją partnerkę w miejsce, które ja zauroczy, zafascynuje i sprawi, że będzie się dobrze, i komfortowo czuła. Nie jest to łatwe zadanie, szczególnie wówczas gdy dziewczyna jest Ci mało znana i nie wiesz jakie są jej preferencje. W takiej sytuacji najlepiej na początek wybrać coś uniwersalnego. Możesz na przykład zdecydować się na kolację w przytulnej restauracji, gdzie wiesz jakie jest jedzenie i klimat. Dobrze gdy nie wybierzesz na pierwsza randkę budki z kebabem, tylko bardziej subtelny i romantyczny lokal.

Pierwsza spotkanie we dwoje wymaga atmosfery, w której będziecie mogli nawiązać sympatyczną, nieco intymna rozmowę. Czasem bywa jednak tak, że masz kiepską sytuację finansową i po prostu nie stać Cię na drogą kolację, wówczas bardzo miłym rozwiązaniem może okazać się na przykład spacer po parku z lodami, czy wspólna wycieczka rowerowa.

Nie zależnie od tego gdzie się wybierzecie, pamiętaj, aby miejsce to sprzyjało rozmowie, w której nikt nie będzie Wam specjalnie przeszkadzał, ani nie będziecie się czuli podsłuchiwani przez osoby postronne.

Wygląd zewnętrzny

To, że dziewczyna zgodziła się z Tobą umówić świadczy o tym, że już jest w pewnym stopniu Tobą zainteresowana. Nie oznacza to jednak, że już ją zdobyłeś i nie musisz się starać, czy też możesz przestać dbać o siebie. Dobry wygląd zewnętrzny to podstawa nie tylko na pierwszej randce, ale za każdym razem gdy będziecie się spotykać. Przede wszystkim dbaj o czystość i schludność swojego stroju, rąk, twarzy i włosów. Nie zaszkodzi również ładny i subtelny męski zapach, którym się skropisz.

Swoją garderobę dobieraj zawsze odpowiednio do miejsca spotkania. Jeśli na przykład zapraszasz swoją partnerkę do eleganckiej restauracji to zrezygnuj z t-shirta na rzecz porządnej koszuli i marynarki. Jeśli natomiast idziecie na spacer po parku to dżinsy i koszulka będą jak najbardziej na miejscu.

Od czasu do czasu odwiedź również fryzjera, ponieważ Twoje włosy są dla wielu kobiet Twoją wizytówką tak samo jak czyste dłonie. Pamiętaj również, że dbanie o czystość i przyjemny wygląd nie musi oznaczać rezygnacji z dotychczas wypracowanego stylu.

Kilka szarmanckich drobiazgów

Każda dziewczyna chce się na pierwszej randce czuć wyjątkowa, dlatego kilka drobiazgów może ułatwić Ci stworzenie jej takich warunków. Najbardziej oczekiwanym zachowaniem jest szarmancja. Tutaj takie elementy jak otwieranie drzwi od samochodu, przepuszczanie w drzwiach, trzymanie parasola w deszczu, pomoc w czasie zakładania i zdejmowania płaszcza, czy też odsuwanie krzesła mogą okazać się kluczem do sukcesu. To Twoje zachowanie najczęściej sprawia, że kobieta czuje się dostrzegana, wartościowa i szanowana.

Innym drobnym gestem, który możesz wykonać w jej stronę, jest ofiarowanie na samym początku spotkania kwiatów albo malutkiego upominku. Musisz jednak pamiętać, że czymkolwiek ją obdarujesz nie może to być prezent, który wprawi ją w zakłopotanie. Zbyt hojny podarunek na pierwszej randce może zostać odczytany jako próba przekupstwa lub chwalenia się własną majętnością. Tak więc, kupując prezent, kupuj bardziej symbolicznie i z szacunkiem. Na większe podarunki jeszcze przyjdzie czas, jeśli Wasza pierwsza randka okaże się sukcesem.

Spokój, spokój i jeszcze raz spokój

Umawiając się na randkę z wymarzoną dziewczyną możesz być mocno zestresowany. Niestety Twój stres może powodować wiele kłopotów i być przyczyną niechcianych sytuacji, dlatego postaraj się go opanować. Jeśli nie potrafisz poradzić sobie sam, możesz skorzystać z ziołowych herbatek, albo nauczyć się medytować. Medykamenty raczej nie wchodzą w grę, chyba, że w ostateczności. Na zakochane serce raczej nie ma rady, a tylko wątrobie można niepotrzebnie zaszkodzić.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com