Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Gdzie zabrać dziewczynę na randkę?

Udało Ci się namówić dziewczynę na spotkanie, wszystko jest na dobrej drodze aż tu nagle uświadamiasz sobie, że nie masz bladego pojęcia, gdzie moglibyście razem iść. Niektórzy mężczyźni nie mają pomysłu co można robić z kobietą na randce, poza rozmową. W zasadzie nie ma się co dziwić, jeśli ktoś ma małe doświadczenie to skąd ma to wszystko wiedzieć. Na całe szczęście nie trzeba specjalnych przygotowań, aby spędzić ciekawie czas. Zdarza Ci się nie mieć pomysłu, brakuje Ci funduszy na dobrą zabawę? Wykorzystaj możliwości, które są dostępne dla każdego niezależnie od tego gdzie mieszka. Pewne rzeczy możesz zorganizować zawsze, kreatywność to podstawa ciekawego i udanego związku.

Iść, ciągle iść...

Najprostszą formą wspólnego spędzania czasu jest spacerowanie. Być może wydaje Ci się to niezwykle nudne i oklepane, ale zastanów się przez chwilę - dlaczego miałbyś inwestować w kobietę, którą dopiero co zamierzasz poznać. Gdybyś za każdym razem szykował wielką niespodziankę to dość szybko zostałbyś bankrutem. Co fajnego jest w spacerze? Otóż można go urozmaicać na setki sposobów. Czy ktoś zabronił wam karmić kaczki w stawie, a może macie ochotę zbierać liście i rzucać się kasztanami jak za młodzieńczych lat? Ponadto spacerować można także nocą, wiąże się to albo z romantycznym podziwianiem gwiazd albo też zapuszczeniem się w jakieś straszne, budzące strach miejsca. Wszystko zależy od tego jak dobrze znasz się z kobietą oraz jakiego rodzaju emocji oczekujecie po spotkaniu.

Czas dzieciństwa

Stare porzekadło mówi, że w każdej kobiecie drzemie mała dziewczynka. Jeśli chcesz zyskać zaufanie kobiety to nie ma lepszego sposobu niż przypomnieć jej dzieciństwo i wszelkie miłe wspomnienia z tamtego okresu. Gdzie najlepiej tego dokonać? Oczywiście na placu zabaw. Niezależnie od tego ile macie lat huśtawki są ponadczasową atrakcją. Warto również zauważyć, że w takim miejscu bardzo łatwo eskalować kontakt fizyczny. Wszelkiego rodzaju bujanie czy zjeżdżania na zjeżdżalni w naturalny sposób wymuszają nieco więcej bliskości. Jakby tego było mało, możesz zaskoczyć kobietę poczuciem humoru i dystansem do samego siebie. Inną wartościową cechą tego miejsca jest możliwość rozmowy o przeszłości, nie może zabraknąć pytania o to, kim dziewczyna chciała zostać, gdy była malutką dziewczynką.

Kolejne spotkania

Powyższe propozycje idealnie nadają się na pierwsze spotkanie, gdyż są neutralne i nie wymagają od Ciebie inwestycji w postaci pieniędzy. Jednak jeśli to już któreś wasze spotkanie z rzędu, znacie się troszkę lepiej, to być może pora na coś bardziej szaleńczego. Wspólna podróż na pewno was do siebie zbliży. Nie musi to być nic wielkiego, jeśli lubicie jeździć na rowerach to idealnie, jeśli nie to wystarczy wsiąść do pociągu bądź autobusu i pojechać kilkadziesiąt kilometrów dalej. Co zyskujesz w ten sposób? Wykazujesz się inicjatywą i kreatywnością. Nawet jeśli w docelowym miejscu nie ma niczego szczególnego to przecież możesz coś takiego stworzyć. Wyprawa pod pozorem skosztowania najlepszych bułeczek w województwie jest nawet nieco zabawna. Dobra zabawa polega na inwestowaniu, ale niekoniecznie pieniędzy. Przede wszystkim musisz wkładać w spotkanie swoją osobowość oraz zaangażowanie. Atmosfera jaka się dzięki temu wytworzy będzie nie do kupienia za żadne pieniądze.

Pomysły nie z tej ziemi

Jeśli już zdecydowałeś się, że warto poświęcić troszkę funduszy na wspólne wyjście to zastanów się co możesz zrobić, aby nie zabierać dziewczyny do kina czy na kolację. Ciekawą alternatywą mogą być zakupy grupowe – często można tam znaleźć przedziwne atrakcje, choćby możliwość spacerowania po rozżarzonych węglach. Gwarantuję, że takie przeżycia są o wiele mocniejsze niż najlepszy film akcji. Ponadto zaoszczędzisz nieco pieniędzy, które będziesz mógł wydać na zwykły kwiatek, bo która kobieta nie lubi ich dostawać.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com