Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Co jest ważne na randce dla kobiety?

Decydując się na pierwszą randkę z uroczą kobietą, na pewno planujesz jak ta randka będzie wyglądać, jak przebiegać i jak się skończy. Najważniejsze jest jednak to, abyś zwracał uwagę na rzeczy ważne, miłe, estetyczne i gustowne. Wasza randka ma przecież prowadzić do kolejnych spotkań, dlatego warto, abyś się postarał.

Ważne sprawy

Każda randka, którą zaplanujesz ma zachwycić Twoją wybrankę, dlatego planując spotkanie skup się głównie na jej oczekiwaniach. Bardzo ważną sprawą jest tutaj odgadnięcie jej gustu i potrzeb. Nie zawsze będziesz wiedział co tak naprawdę może sprawić przyjemność dziewczynie, którą poznałeś kilka dni temu, toteż zadanie nie jest łatwe. W takich sytuacjach najlepiej wybieraj rozwiązania bezpieczne typu kolacja w miłym miejscu. Jeśli jednak wiesz więcej na temat swojej wybranki wówczas do sprawy możesz podejść nieco odważniej. Pamiętaj, że jej gust i potrzeby mogą być Twoimi sprzymierzeńcami i dzięki nim możesz zyskać jej przychylność i względy. Właśnie dlatego ich poznanie ma dla Ciebie duże znaczenie.

Drugą ważna sprawą, o której nie wolno Ci zapomnieć, jest traktowanie wybranki z szacunkiem. Ta sprawa dotyczy nie tylko pierwszej randki, ale również każdej kolejnej. Szacunek, który okażesz swojej towarzyszce na randce może zaprocentować, nie tylko jej szacunkiem do Twojej osoby, ale również uznaniem i akceptacją, dlatego warto go okazywać. Jak to zrobić? Przede wszystkim dbać o to, aby czuła się komfortowo, zwracać uwagę na to co mówi, o co prosi, jakie ma potrzeby i realizować je. Oczywiście wszystko z rozsądkiem i w odpowiednich granicach. Nie chodzi bowiem o to, żebyś w ramach szacunku skakał z okna, ponieważ Twoja partnerka miała taką potrzebę. W ramach szacunku możesz oponować i przeciwstawiać się, ale rób to z kulturą osobistą, taktem i wyczuciem.

Sympatyczne drobiazgi

Każda randka składa się również z drobnych elementów, których obecność sprawia, że atmosfera spotkania staje się wyjątkowa. Zwracając uwagę na to, co wydawałoby się mało ważne, podnosisz rangę swojej osoby do wyjątkowej, a nawet miło zaskakującej.

Małe drobiazgi to rzeczy, które częściowo stanowią element dobrego wychowania, a częściowo są zaplanowanymi poczynaniami w stosunku do zaproszonej kobiety. Należą do nich na przykład: szarmanckie podsunięcie krzesła, przytrzymanie drzwi wejściowych, podanie płaszcza, stałe pilnowanie, aby partnerka miała pełny kieliszek lub szklankę, piękna róża na przywitanie, drobny upominek na pamiątkę, pocałunek w dłoń, odprowadzenie do domu itp.

Czułe słówka

Na randce nie tylko będziesz siedział ze swoją partnerką i patrzył jej głęboko w oczy. Aby w ogóle do tego doszło musisz najpierw skorzystać ze swojego aparatu mowy. Jednym słowem randka to głównie rozmowa. Na jaki temat? Na każdy, który przyjdzie Wam do głowy. Możecie zarówno rozmawiać o sporcie jak i o fizyce kwantowej. Tutaj głównie liczy się to, żeby rozmowa była miła, spokojna, elastyczna i interesująca. Uważaj zatem na to co mówisz, bo tu łatwo wpaść we własną pułapkę.

Rozmowa na randce to trzy przewodnie zasady:

  1. unikaj tematów trudnych i drażliwych,
  2. rozmowa nie ma być Twoim monologiem,
  3. czułe słówka to komplementy na właściwym poziomie.

Stosując się do pierwszej zasady pamiętaj, ze nie każdy temat, który dla Ciebie jest interesujący, jest równie ciekawy dla Twojej partnerki. Nie pytaj zatem o jej poprzednich facetów, czy sytuację rodziną. Takie tematy raczej zostaw sobie na inna okazję.

Druga zasada ma na celu ograniczyć Twoje samochwalstwo, jeśli jesteś do tego skłonny. Tutaj pamiętaj, że kobiety lubią mówić, i lubią gdy się ich słucha. Postaraj się zatem, aby rozmowa była konwersacją dwóch osób, które chcą się o sobie jak najwięcej dowiedzieć nawzajem.

Ostatnia zasada dotyczy czułych słówek, czyli komplementów, które będziesz wyrażał w stosunku do swojej partnerki. Mów jej często, że ładnie wygląda, że ma piękny kolor włosów, czy czarujący uśmiech. Takie opinie z Twojej strony będą na pewno miło widziane. Nie przesadzaj jednak i nie wygłaszaj peanów na cześć swojej towarzyszki. Wystarczą trzy, cztery komplementy na całą randkę, jeśli tylko będą wyjątkowe.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com