Poradnik

Zdobądź natychmiast darmowy raport z tekstami na podryw zapisując się poniżej. Ponadto będziesz otrzymywać porady o uwodzeniu kobiet.

Jak zdobyć dziewczynę - darmowe ebooki

Polecamy

Tajemnice uwodzicieli - okładka - sprawdź Sekrety uwodzenia - okładka - sprawdź

Pierwsza randka - kilka porad

Wybierasz się na pierwsza randkę z dziewczyną, o którą zabiegałeś przez dłuższy czas i na pewno nie chcesz, aby to spotkanie okazało się totalną klapą, toteż zadbaj nawet o najmniejszy szczegół, który Twoim zdaniem może mieć bardzo istotne znaczenie dla Waszych dalszych relacji. Możesz wziąć pod uwagę kilka podstawowych elementów udanej randki.

Miejsce i lokalizacja

Miejsce jest najważniejsze, ponieważ wybierając je dajesz wyraz nie tylko tego, że wiesz jakie są fajne knajpy w mieście, ale również tego, że masz poczucie gustu i liczysz się z potrzebami kobiety. Podczas dokonywania wyboru musisz uwzględnić kilka drobiazgów, a ponieważ bywa, że proponując pierwsza randkę masz bardzo mało czasu do namysłu, toteż możesz przygotować sobie listę fajnych miejsc już wcześniej, a później tylko wybrać coś właściwego spośród nich.

Miejsce, w którym umówicie się na pierwszą randkę powinno być w dogodnej lokalizacji dla kobiety. Ty możesz przejechać nawet sto kilometrów, ale jej nie powinieneś o to prosić. Nawet gdy chodzi o wybór restauracji w mieście, powinna się ona znajdować albo w centrum, albo bliżej jej domu.

Restauracja, którą wybierzesz nie powinna być ani knajpą z hamburgerami, ani super luksusowym miejscem. Weź to szczególnie pod uwagę, gdy będziesz rozpatrywał możliwości swojego portfela, oraz charakter Twojej partnerki – w dzisiejszych czasach może zechcieć zapłacić sama za siebie.

Oczywiście miejscem nie musi być restauracja. Możecie umówić się do kina, albo na spacer w parku, inwencja należy do Ciebie.

Atmosfera i nastrój

Wybierając miejsce spotkania zastanów się w jakiej atmosferze chcesz odbyć pierwszą randkę. Czy ma to być randka romantyczna, towarzyska, rozrywkowa czy spontaniczna? W pierwszym przypadku miejsce powinno być bardzo nastrojowe, a spotkanie najlepiej zaplanować na wieczór. W grę wchodzi na przykład przytulna restauracja, kino i kolacja, teatr i kolacja itp. W drugim przypadku towarzyska randka może się odbywać o każdej porze dnia i na przykład polegać na wypadzie rowerowym za miasto, spacerze po parku czy wspólnym łowieniu ryb jeśli macie takie preferencje. Randka rozrywkowa to zazwyczaj dobra zabawa na dyskotece, w parku rozrywki czy też na przykład na lodowisku.

Atmosfera jaką zbudujecie w czasie rozmowy, gry, zabawy itp. będzie określała zarówno Wasze stosunki jak i szanse ich dalszego rozwoju. Musisz zadbać o to, żeby Twoja towarzyszka czuła się dobrze w wybranym miejscu, nie była spięta i zestresowana. Odpowiedni nastrój spotkania może Ci to ułatwić, szczególnie wówczas gdy Wasze spotkanie ma mieć charakter romantyczny. Świece, wino, wieczorny klimat, przytłumione światło, kwiaty, subtelne zapachy, delikatne materiały, naturalne barwy – to elementy, na które warto stawiać, ponieważ ocieplą każda randkę.

Jadłospis

Jeśli randka ma być połączona z kolacją albo innym posiłkiem, pamiętaj, aby nie przesadzać ani z wielkością potrawy, ani jej orientalizmem. Na pierwszej randce zazwyczaj nie będziesz wiedział czy Twoja towarzyszka jest na coś uczulona, jakie są jej preferencje żywieniowe, czy nie jest wegetarianką i czy lubi słodycze. Zatem najlepiej jeśli sama dokona wyboru swojego menu. Ty ogranicz się jedynie do wyboru dobrej restauracji.

Wyjątkiem może być sytuacja, gdy sam decydujesz się coś dla niej ugotować. Wówczas spróbuj ją podpytać co lubi i ugotuj jej ulubioną potrawę na swój sposób. Na pewno doceni Twoje wysiłki, a Ty przy okazji poznasz jej kulinarny gust.

Jadłospis zawsze powinien zawierać danie główne i jakiś deser, a do tego dobry trunek. Danie główne nasyci, deser osłodzi, a trunek ociepli atmosferę – przepis na udaną randkę.

Długość spotkania

Wasza pierwsza randka nie musi być długa. Na początek wystarczy długość kolacji i deseru. Oczywiście, gdy rozmowa będzie interesująca możecie ją prowadzić dłużej, ale zwracaj uwagę na to, czy Twoja towarzyszka nie jest zmęczona i czy nie przedłużasz tej randki na siłę. Uciążliwe spotkanie może ją zrazić do kolejnej randki, tak więc lepiej wcześniej odwieźć ją do domu i umówić się na następny raz.

Copyright © jak-poderwac-dziewczyne.com